Zatürre olan Bülent Ersoy yoğun bakımda - Etiket Haber

Zatürre olan Bülent Ersoy yoğun bakımda

150 defa okundu kategorisinde, 27 Oca 2018 - 23:45 tarihinde yayınlandı
Zatürre olan Bülent Ersoy yoğun bakımda

Zatürre yüzünden uzunca bir süredir hastanede tedavi görmeye devam eden Türk müziğinin divası Bülent Ersoy’un yoğun bakıma kaldırıldığı ifade edildi.

Türk müziğinin divası olarak bilinen Bülent Ersoy’un yaşadığı rahatsızlık sonrasında tedavi gördüğü hastanede yoğun bakıma alındığı kaydedildi. Zatürre nedeniyle uzunca bir süredir tedavi olan Bülent Ersoy, 19 Ocak tarihinde hastaneye yatırılmış ve tedavisine başlanmıştı. Yoğun bakıma alınan Ersoy için doktorları kendisinin 1 ay boyunca sahnelerden uzak kalmasını istedi. Sanatçının buna nasıl bir cevap vereceği ise şimdiden merak ediliyor.

Bülent Ersoy’un yoğun bakımda olması sevenlerini ve hayranlarını oldukça üzdü. Ünlü ses sanatçısı Onur Akay, divayı hastanede ziyaret ettikten sonra hastane çıkışında gazetecilere bazı açıklamalarda bulundu. Akay açıklamasında şu anda Bülent Ersoy’un durumunun stabil olduğunu ve daha da iyiye gittiğini ancak halen yoğun bakımda tedavi görmeye devam ettiğini belirtti.

Bülent Ersoy’un Sağlık Durumu

Camiada ‘Felaket Tellalı’ olarak bilinen Onur Akay, divanın sağlık durumu hakkında tüm detayları açıklamalarında ifade etti. Onur Akay, “Bülent Hanım sağlık açısından oldukça zor günler geçiriyor. Biraz dinlenmeye ve morale ihtiyacı var. Doktorlar onun 1 ay sahnelerden uzak kalmasını istiyor ama sanırım o bunu yapamaz. Çünkü müziği ve halkını çok seviyor. Kendisine daha önceden de bilindiği gibi zatürre teşhisi konuldu. Bu soğuk algınlığı ile bağlantılı. Birazcık sesini kısmış o kadar. Başka bir sorunu şu an için bulunmuyor.” ifadelerine yer verdi.

Onur Akay bir gazetecinin sorunu üzerine de açıklamasında, “Evet Bülent Hanım ile daha önceden aramızda ufak bir tatsızlık yaşanmıştı. Ancak şimdi onlar değil sağlık durumu daha önemli. Böylesine zor günlerde birbirimizin yanında olmalıyız.” şeklinde konuştu.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Murat Gürel
İstanbul'da doğdum. Kodlama, spor ve teknoloji konularına ilgi duyuyorum. Yenilikleri keşfederek, yeni bilgiler öğrenmek vazgeçilmezlerim arasında bulunuyor. Ayrıca kitap okumayı ve gündemi takip etmeyi seviyorum.
Yorum Yaz