Spor aletlerinde satış patlaması - Etiket Haber

Spor aletlerinde satış patlaması

21 defa okundu kategorisinde, 29 Tem 2018 - 17:00 tarihinde yayınlandı
Spor aletlerinde satış patlaması

Zamandan yana sorunu olanlar ve bu yüzden spor salonlarına gitmeye vakit bulamayanlar için fitness ve kardiyo aletlerindeki satışlar inanılmaz boyutlara kadar geldi.

Zaman bulamadıkları için spor salonlarına gidemeyen ve oldukça sıcak geçen yaz günlerinde evlerinin rahatlığında form tutabilenlerin ilgi gösterdiği fitness ve kardiyo aletlerinde satışlar adeta patlama noktasına kadar geldi. Spor aletlerinde bu yıl içerisindeki satış rakamlarının inanılmaz seviyelere kadar yükseldiği gözlemlendi.

Özellikle online siteler üzerinden sipariş edilen spor aletlerine ilginin yoğun olduğu belirtilirken Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Mutlu Erturan satışlardan memnun kaldıklarını ifade ederek, “Yaz günlerinin başlaması ile birlikte fitness ve kardiyo aletlerine ilgi oldukça arttı. Bu yıl içerisinde Hepsiburada üzerinden satışa çıkarılan spor aletlerinde taleplerin yüzde 90’lar seviyelerine kadar geldiğini söyleyebiliriz. Bizim müşterilerimiz sağlıklarına özen göstererek kendilerine ayıramadıkları spor saatlerini evlerinin rahatlıklarına geçiriyorlar. Satışların bu hızla devam edeceğini umuyoruz.” dedi.

Spor Aletlerine İlgi Büyük

Sporun daha bilinçli bir hale geldiğini söyleyen Erturan, “Kondisyon aletleri sadece kas yapmanın yanı sıra nefes kontrolü ile birlikte tansiyon riskinin de ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. Spor severler bu aletlere olan ilgiyi her geçen gün daha artırırken yükselen trend değerleri ile birlikte hem iç ve hem de dış mekanlarda bu aletleri rahat ve güvenli bir şekilde kullanabiliyorlar.” dedi.

Son yıllar içerisinde spor ile birlikte sağlıklı yaşamın daha ön planda yer aldığına dikkat çeken Erturan, “2017 yılından bu yana satışlarımızda muhteşem rakamlar gördük. Ülkemiz içerisinde her yaş grubundan insanlar bu aletlere oldukça büyük önem veriyorlar. Müşterilerimizi daima mutlu edeceğimize söz veririz.” ifadelerine yer verdi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Furkan Alacahan
Sivaslıyım ve 24 yaşındayım. Yeni çıkan oyunları oynamak ve maç izlemek en büyük hobilerim arasında. Mesleğim öğretmenlik ve Galatasaraylıyım! :)
Yorum Yaz