Sinem Gedik'in morali alt üst - Etiket Haber

Sinem Gedik’in morali alt üst

12 defa okundu kategorisinde, 09 Ağu 2018 - 12:29 tarihinde yayınlandı
Sinem Gedik’in morali alt üst

Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik son olarak sahilde oğlu Arın ile uzunca bir sürenin ardından yeniden görüntülendi.

Şarkıcı İntizar ile özel görüntüleri medyaya sızan Sinem Gedik, aylar sonrasında oğlu Arın ile yeniden görüntülendi. Zor günler geçirdiği belirtilen Sinem Gedik’in moralinin ise alt üst olduğu ifade edildi.

Ünlü popçu Mustafa Ceceli’nin eski eşi olan Sinem Gedik’in bir süre öncesinde İntizar ile özel görüntüleri medyaya sızınca olanlar olmuştu. Uzun bir aradan sonra ilk kez kameralara yakalanan Gedik’in son hali perişan haldeydi. Geçtiğimiz aylarda eşi tarafından kendisine açılan velayet davasında mahkemeye arz edilen gizli kamera kayıtları Gedik’in hayatını bir anda alt üst etti.

Morali Oldukça Bozuk

Bir anda ülke gündeminin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Gedik, dün son olarak oğlu Arın ve akrabaları ile sahilde gezerken görüntülendi. Gedik’in moralinin oldukça bozuk olduğu belirtilirken canının da oldukça sıkıldığı gözlemlendi.

Akrabalarına ait olan bir bebeği sahilde gezdiren Sinem Gedik’in oğlu Arın ile yakından ilgilenmesi gözlerden kaçmazken bir dediğini iki etmeden yerine getirmesi de orada bulunan vatandaşların ilgi odağı oldu. Uzunca bir süre yürüdükten sonra akrabaları ile az nefes almak için yol kenarında duraksayan Gedik, daha sonrasında yola kaldığı yerden devam etti. Sinem Gedik’in o arada çok düşünceli ve moralinin alt üst olması da gözlerden kaçmayan diğer hadiselerden birisi olarak dikkatlere çarptı.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Murat Gürel
İstanbul'da doğdum. Kodlama, spor ve teknoloji konularına ilgi duyuyorum. Yenilikleri keşfederek, yeni bilgiler öğrenmek vazgeçilmezlerim arasında bulunuyor. Ayrıca kitap okumayı ve gündemi takip etmeyi seviyorum.
Yorum Yaz