Seri Katil Kayapınar yeniden cezaevinde - Etiket Haber

Seri Katil Kayapınar yeniden cezaevinde

14 defa okundu kategorisinde, 06 Ağu 2018 - 14:25 tarihinde yayınlandı
Seri Katil Kayapınar yeniden cezaevinde

Kayseri’de aralarında kız kardeşinin de olduğu 7 kişiyi av tüfeği ile öldüren seri katil hamdi Kayapınar yeniden tutuklandı.

Kayseri’de aralarında kız kardeşi de bulunan 7 kişiyi öldürdüğü için tutuklanan seri katil serbest kaldıktan sonra cinayetlere bir yenisini daha ekledi. Seri katilin son olarak özel güvenlik görevlisini öldürdüğü belirtildi.

2017 yılında cezaevinden tahliye olan ve daha sonrasında 2 Ağustos tarihinde Erenköy Mahallesi Şehit Komandolar Caddesi’nde özel bir villada görev yapan özel güvenlik görevlisini öldüren seri katil Hamdi Kayapınar yeniden tutuklandı. Kayseri’de aşırı derecede kıskandığı kız kardeşini 14 yaşında iple boğarak ölümüne sebep olan Kayapınar, cezaaevinden tahliye olur olmaz cinayetlerine devam etti.

Seri Katil Durmadı

Kırmızı bir bisiklet ile av tüfeği kullanarak Memiş Dinçaslan, İbrahim Genç, Yaşar Sezer, Ali Aras, Abdulah Aslan ve Cafer Şahin’i öldüren seri katil Kayapınar oldukça tanınıyordu. Öldürdüğü zanlıların para ve eşyalarını da alan Kayapınar, 4 kişi ye de daha sonrasında yaralamıştı.

Memleketi Kayseri’ye gelen Kayapınar, infaz savcılığa verdiği dilekçesinde can güvenliği olmadığı için denetimli serbestlik istemediğini belirtmiş 1 Mart 2016 tarihinde yeniden içeri girmişti. 2 Ağustos tarihinde Erenköy Mahallesi Şehit Komandolar Caddesi’ndeki villada özel bir güvenlik görevlisi olarak çalışan Sami Yılmaz’ı av tüfeği ile öldüren Kayapınar, daha sonrasında polis tarafından gözaltına alındı.

Öldürdüğü şahsı daha önceden hiç tanımadığını söyleyen Kayapınar, sorgusunda suçunu itiraf ederek yeniden cezaevine girdi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Esma Özüberk
Yorum Yaz