Seren Serengil'den eski sevgiliye çarpıcı mesajlar - Etiket Haber

Seren Serengil’den eski sevgiliye çarpıcı mesajlar

20 defa okundu kategorisinde, 31 Tem 2018 - 12:18 tarihinde yayınlandı
Seren Serengil’den eski sevgiliye çarpıcı mesajlar

Seren Serengil’in zamanında Yaşar İpek ile sevgili iken attığı mesajlar savcılığa verilen dilekçede ortaya çıktı

Bir süredir ortalıklarda görünmeyen Seren Serengil yeniden piyasaya çıktı. Yaşar İpek ile aşk yaşadığı günlerde eski sevgilisi Özay Bakır’a mesaj atan Seren Serengil’in bu yüzden özür dilediği bile iddia edildi.

Özay Bakır’a attığı WhatsApp mesajlarında kahrından öldüğünü dile getiren Serengil hakkında çıkan iddiaları şu ana kadar net bir dille yalanlamadı. Seren Serengil’in daha sonrasında ortaya çıkan videoları silmemesi ise ikili arasında ufak tartışmalara bile neden olmuştu. Bakır ise daha sonrasında tehdit edildiği gerekçesi adı altında Yaşar İpek hakkında savcılığa giderek suç duyurusunda bulunmuştu.

Bakır’ın soruşturma dilekçesinde Seren Serengil’in Yaşar İpek ile aşk yaşadığı dönemler içerisinde kendisine gönderdiği mesajları delil olarak mahkemeye sunarak, “Sildirdim ve ardından da bana videoları varmış.” dediği belirlendi. Serengil’in mesajlarında bazı içerikleri sildirdiği iddia edilirken Bakır ile birlikte çirkin paylaşım ve yorumlarda bulunduğu savunuldu. Dilekçede bununla birlikte Serengil’in İpek’in yarattığı bu eylemler nedeni ile sürekli olarak kendisinden özür dilediğinden de bahsedildi.

Kanıtlar Ortada

Savcılığa verilen dilekçede, “Bu görüşme Şubat ayı içerisinde gerçekleşmiştir. Serengil’in İpek’i savcılığa verileceği belirtilerek hakaret ve tehdit mesajları ayyuka çıkmıştır. Bunun devamında da yayınlanan videolara ortada belirgin bir halde bulunmaktadır.” denildiği ifade edildi.

Soruşturmada ayrıca dikkat çeken detaylardan bir tanesinin ise Serengil ile İpek’n evlilik tarihlerinin yanlış verilmesi oldu. Çiftin 26 Mayıs tarihinde evlenmesine rağmen İpek’in ifadesinde bunu 26 Mart olarak göstermesi de gözlerden kaçmadı.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Tuğçe Gürel
24 yaşında. Teknolojiyi yakından takip etmekten, hayvanları sevmekten, fantastik kitaplar okumaktan ve içerik oluşturmaktan zevk alan, has Ankaralı.
Yorum Yaz