Ozan Tufan için Fatih Terim'den açıklama - Etiket Haber

Ozan Tufan için Fatih Terim’den açıklama

11 defa okundu kategorisinde, 27 Tem 2018 - 16:50 tarihinde yayınlandı
Ozan Tufan için Fatih Terim’den açıklama

Süper Lig takımlarından Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, iddialarda adı geçen Ozan Tufan hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Ozan Tufan ile şu ana kadar bir görüşme gerçekleştirmediklerini belirten Terim, medyada çıkan transfer haberlerini de yalanlamış oldu. Yeni sezon hazırlıklarına Tunus’da gerçekleştireceği özel bir maç ile devam edecek olan sarı kırmızılılarda taraftarlar oyunculara yoğun ilgi gösterdi. Yarın […]

Süper Lig takımlarından Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, iddialarda adı geçen Ozan Tufan hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Ozan Tufan ile şu ana kadar bir görüşme gerçekleştirmediklerini belirten Terim, medyada çıkan transfer haberlerini de yalanlamış oldu.

Yeni sezon hazırlıklarına Tunus’da gerçekleştireceği özel bir maç ile devam edecek olan sarı kırmızılılarda taraftarlar oyunculara yoğun ilgi gösterdi. Yarın Tunus takımlarından Club Africian ile bir hazırlık maçı yapacak olan Galatasaray’da moraller oldukça iyi olarak gözlemlendi. Saat 18.30 sıralarında Rades Olimpiyat Stadı’nda bir idman yapacak olan sarı kırmızılılar 29 Temmuz Pazar gününde ise 11.30’da Yunanistan’ın Atina bölgesine geçerek 31 Temmuz Salı tarihinde saat 20.00’da Atina Olimpiyat Stadı’nda AEK takımı ile bir hazırlık maçı daha oynayacak.

Ozan Tufan’ı İstemedik

Yeni sezon hazırlıklarına Yunanistan’da devam edecek olan sarı kırmızılılarda teknik direktör Fatih Terim, havaalanında bazı açıklamalarda bulundu. 3 büyük takımın kendi arasında da transfer yapabileceğini ifade eden Terim, “Benim söylediklerimi artık iyi anlamak gerekiyor. Derinlikleri gerçekten de çok önemli. Bu işi magazin haline getirmek kimseye bir şey kazandırmaz. Ben oldukça derin bir kelime kullandım. Yerli ve yabancı oyuncular da bunlara dahildir. Ozan Tufan’ın adı takımımız ile geçiyor ama ben oyuncu ile herhangi bir görüşme gerçekleştirmedim. Ozan Tufan’ı hiç istemedim.” ifadelerine yer verdi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Mehmet Raşit Koç
25 yaşındayım, maç izlemek en büyük hobim. Gezmeyi ve arabaları çok severim.
Yorum Yaz