Natacha Sofia ile Ronaldo'nun otel kaçamağı - Etiket Haber

Natacha Sofia ile Ronaldo’nun otel kaçamağı

277 defa okundu kategorisinde, 25 Eki 2017 - 18:23 tarihinde yayınlandı
Natacha Sofia ile Ronaldo’nun otel kaçamağı

Real Madrid’in Portekiz yıldızı Ronaldo’nun başı belaya girdi. 21 yaşındaki Natacha Sofia adlı güzel bir kız Ronaldo ile otel odasında sabaha kadar ateşli bir gece yaşadıklarını itiraf etti.

Real Madrid’in dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo’nun hamile olan sevgilisini aldattığı genç kız yaşadıklarını herkesle paylaştı. Bir gece kulübünden çıkış sonrasında otel odasında Ronaldo ile birlikte olduklarını anlatan genç kızın yaşadıkları dünya spor basınında geniş yer buldu.

21 yaşındaki Natacha Sofia adlı genç bir kız Portekizli yıldız oyuncu Ronaldo ile otel odasında birlikte olduklarını ve ünlü oyuncunun hamile sevgilisini kendisi ile aldattığını söyleyerek kaçamak yaptıklarını itiraf etti. Dünyaca ünlü oyuncu Ronaldo henüz konu hakkında bir açıklama yapmazken iddiaların ne derece doğru olduğu hakkında bir bilgi gelmedi.

Portekiz basınına düşen haberler sonrasında 21 yaşındaki Natacha Sofia adlı genç kız yaşadıkları geceyi bir bir anlatmaktan çekinmedi. Cristiano Ronaldo ile bir otel odasında buluşarak geceyi baş başa geçirdiklerini söyleyen genç kızın anlattıkları olay yarattı.

UNUTULMAZ ATEŞLİ GECE

‘Mujeres Hombres Viceversa’ programının yarışmacılarından biri olduğu belirlenen Sofia adlı genç kızın yaşadıkları Portekiz’de bir dergiye de konu oldu. Ronaldo’nun Sofia ile beraber olduğu gece aldattığı sevgilisi de henüz konu hakkında bir yorumda bulunmadı.

Ronaldo ile sosyal medya üzerinden tanıştıklarını belirten genç kız daha sonrasında sohbet ettiklerini ve ardından da randevulaştıklarını söyledi. Portekizli yıldızın kendisi ile buluşma isteğini kabul eden Sofia daha sonrasında da olayın hemen ardından bir otel odasına kapandıklarını da itiraf etmekten geri kalmadı.

Ronaldo ile olmaktan büyük keyif alan Sofia, ateşli gecenin ömrü boyunca unutamayacak kadar güzel olduğunu da belirtti. Bu görüşmenin hemen arkasından ise Ronaldo’nun genç kızı bütün sosyal medya hesaplarından engellediği de belirtildi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Murat Gürel
İstanbul'da doğdum. Kodlama, spor ve teknoloji konularına ilgi duyuyorum. Yenilikleri keşfederek, yeni bilgiler öğrenmek vazgeçilmezlerim arasında bulunuyor. Ayrıca kitap okumayı ve gündemi takip etmeyi seviyorum.
Yorum Yaz