reklam
reklam
REKLAM

Murat Dalkılıç iki yeni güzelle yakalandı

140 defa okundu kategorisinde, 10 Mar 2018 - 20:01 tarihinde yayınlandı
Murat Dalkılıç iki yeni güzelle yakalandı

Hande Erçel ile yeni bir ilişkiye başlayan Türk pop müziğinin sevilen ismi Murat Dalkılıç önceki gece iki yeni güzelle bir mekan çıkışında objektiflere yakalandı.

Türk pop müziğinin ünlü sanatçılarından Murat Dalkılıç bir türlü uslanmak bilmiyor. Geçen gecelerde bir mekandaki partiye iki güzelle birlikte gelen Murat Dalkılıç yeni sevgilisinin adeta hışmına uğradı. Kendini kurtarmak için gazeteciler ile kısa bir sohbet yapan Dalkılıç’ın Hande Erçel’e nasıl bir açıklama yapacağı ise şimdiden merak ediliyor.

2015 senesinde ünlü oyuncu Merve Boluğur ile Adile Sultan Yalısı’ndaki düğünle evlenen Murat Dalkılıç’ın ilişkisi kısa bir süre öncesinde sona ermişti. Anlaşamadıkları belirlenen ve evliliklerini geçen sene Eylül ayında noktalayan Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur çifti uzunca bir süredir ortalıklarla görünmüyordu. Ünlü popçunun Merve Boluğur’u sık sık başka güzellerle aldatması çiftin evliliklerinin bitirme nedeni olarak gösterilmeye başlanmıştı.

Murat Dalkılıç Yine Gecelerde

Güzel oyuncuyu esmer bir hatun ile aldatan Murat Dalkılıç yaşananların hemen ardından bir köşeye çekilmiş ve uzunca bir zaman sessiz kalmayı tercih etmişti. Evliliği biten Dalkılıç daha sonrasında bir türlü uslanmamış ve kendini İstanbul gecelerine atmaya devam etmişti. Son olarak önceki gecelerle iki hatun ile birlikte yakalanan Dalkılıç, “Sürekli olarak stüdyoda yeni albümümün çalışmalarına devam ediyorum. Yıldız Tilbe ile bu konuda yeni adımlar atma peşindeyim.” ifadelerine yer verdi. Murat Dalkılıç’a yeni sevgilisi hakkında sorulan soru üzerine yanıtı ise “Bugün gördüğünüz gibi Hande yanımda yok. Yalnızım.” dedi.

Mekana daha önceden girdikleri belirlenen güzeller için soruları yanıtsız bırakan Murat Dalkılıç oldukça tedirgin ve endişeli bir bekleyişin hemen ardından olay yerinden uzaklaşmayı tercih etti. Bu yaşananlar sonrasında yeni sevgili Hande Erçel’in nasıl bir karşılık vereceği ise şimdiden merak ediliyor.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Tuğçe Gürel
24 yaşında. Teknolojiyi yakından takip etmekten, hayvanları sevmekten, fantastik kitaplar okumaktan ve içerik oluşturmaktan zevk alan, has Ankaralı.
Yorum Yaz