Melih Gökçek Veda Turları Yapıyor - Etiket Haber

Melih Gökçek Veda Turları Yapıyor

140 defa okundu kategorisinde, 25 Eki 2017 - 19:58 tarihinde yayınlandı
Melih Gökçek Veda Turları Yapıyor

Cumartesi günü istifasını vermesi beklenen Melih Gökçek, oğlu ile birlikte veda turlarına başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isteği üzerine Cumartesi günü istifasını verecek olan Melih Gökçek, oğlu ile birlikte veda turları yapmaya başladı. Melih Gökçek belediye binasında belediye meclis üyeleri ile toplantı gerçekleştirdi. Saat 15.00 sularında başlayan toplantı basına kapalı gerçekleşti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek basın mensuplarına görüntülenmemek için toplantı salonunun arka kapısını kullanarak giriş yaptı.

“DAVA İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPARIM”

Belediye başkanlığı görevinde olmasa bile mirasım olarak nitelendirdiği en büyük projelerde yer almak istediğini belirten Melih Gökçek, istifasını isteyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a mesaj göndererek “Bu dava benim için bütün İslam aleminin davasıdır. Ben kendimi bilerek öne çıkartmam. Bu dava için de elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım. Cumhurbaşkanımızla asla ters düşmem.” ifadelerini kullandı.

TURLARA OĞLU İLE DEVAM EDECEK

Toplantı sonrasında Melih Gökçek ile meclis üyeleri beraber fotoğraf çekinirken, bu fotoğrafları Belediye Meclisi Üyesi Bekir Ünüvar sosyal medya hesabından paylaştı. Başkanlık girişini kullanarak binaya giren Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı. Cumartesi istifasını verecek olan Melih Gökçek’in oğlu ile yaptığı veda turlarının devam etmesi bekleniyor.

GÖREVLERİNE BAŞLADILAR

Öte yandan istifası istenen belediye başkanlarının boş koltuğuna seçim yapılarak gelen yeni adaylar 2019 seçimlerine kadar yerlerini aldı.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Tuğçe Gürel
24 yaşında. Teknolojiyi yakından takip etmekten, hayvanları sevmekten, fantastik kitaplar okumaktan ve içerik oluşturmaktan zevk alan, has Ankaralı.
Yorum Yaz