Mandzukic adım adım Beşiktaş'a - Etiket Haber

Mandzukic adım adım Beşiktaş’a

16 defa okundu kategorisinde, 02 Ağu 2018 - 14:03 tarihinde yayınlandı
Mandzukic adım adım Beşiktaş’a

Forvet hattını güçlendirmeye çalışan Beşiktaş’ın bir an önce Negredo’dan kurtularak kadrosuna Hırvat golcü Mandzukic’i almaya çalıştığı öğrenildi.

Beşiktaş bir türlü Mandzukic’ten vazgeçmek nedir bilmiyor. Juventus’ta son olarak gerçekleşen Ronaldo hamlesi sonrasında kadroda kendisine yer bulmayacak olan Mandzukic için siyah beyazlılar yeniden devreye girdi.

Başkan Fikret Orman’ın son açıklamalarından sonra transferde önceliğin orta saha olduğunu belirtmesi siyah beyazlı taraftarlarında kafalarının karışmasına neden olmuştu. Öncelikle bir 10 numara transfer etmek isteyen Beşiktaş forvet transferinde ise öncelikli olarak Love veya Negredo’yu satmak isteyecek. Negredo ile yolların ayrılması durumunda Love’yi kadroda tutacak olan siyah beyazlılar Larin’i de rotasyonda deneyecek.

Mandzukic İçin Sıkı Takip

Hırvat golcü Mandzukic için Vida’yı devreye sokan Beşiktaş’ın oyuncudan gelecek olan teklifi değerlendirerek yönetim kurulunda tartışacak. Son olarak Portekizli yıldız oyuncu Ronaldo’yu kadrosuna katarak büyük bir sükse gerçekleştiren Juventus’un Mandzukic ile de yollarını tamamen ayırmasına kesin gözüyle bakılıyor. Negredo’nun 4.3 milyon Euro olan maaşı siyah beyazlılarda büyük bir ekonomik kriz yaşatırken Juventus’ta 3.5 milyon Euro yıllık ücret alan Mandzukic’e İspanyol golcünün maaşının verilmesi de gündeme geldi.

Derin ve sessizden transfer harekatına devama eden Beşiktaş son olarak kadrosuna Şilili stoper Ênzo Roco’yu dahil etmişti. Marjan Mrmic’in de tıpkı Vida gibi vatandaşı olan Mandzukic’i siyah beyazlılara gelmesi için iknaya çalıştığı öğrenildi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Tuğçe Gürel
24 yaşında. Teknolojiyi yakından takip etmekten, hayvanları sevmekten, fantastik kitaplar okumaktan ve içerik oluşturmaktan zevk alan, has Ankaralı.
Yorum Yaz