İrem Derici 20 günde 5 kilo aldı - Etiket Haber

İrem Derici 20 günde 5 kilo aldı

321 defa okundu kategorisinde, 28 Eki 2017 - 17:24 tarihinde yayınlandı
İrem Derici 20 günde 5 kilo aldı

Ünlü popçu İrem Derici, hastaneden taburcu olur olmaz anlaştığı bir beslenme uzmanı sayesinde 20 günde toplamda 5 kilo alarak eski sağlığına kavuşma yoluna girdi.

Daha öncesinde geçirdiği rahatsızlık sonrasında acil olarak hastaneye kaldırılan ünlü popçu İrem Derici, sağlığına kavuşmaya başladı. Özel bir beslenme uzmanı ile görüşen Derici, şimdiden 20 günde 5 kilo kadar aldı.

Yaşadığı kilo kaybı sıkıntısı yüzünden bağışıklık problemi yaşayan ve 20 gün süresince kaldırıldığı hastanenin yoğun bakımında tedavi gören İrem Derici, eski sağlığına geri dönmeye başladı. 4 Ekim’de tedavi gördüğü hastaneden taburcu edilen Derici şimdilik 20 günde aldığı 5 kilo ile eski görüntüsünden eser kalmadı.

20 GÜNDE 5 KİLO ALDI

Ünlü popçu hastaneden taburcu olur olmaz özel bir beslenme uzmanından aldığı destek sayesinde şimdi ayakta durmaya çalışıyor. Hastanede yattığı dönem içerisinde sadece sıvı gıda ve serumlarla derici aldığı kilolarla eski sağlığına döneminin sinyallerini verdi.

Ölümün eşiğinden dönen ünlü şarkıcı kilo almasına yardımcı olan beslenme uzmanını ise bir an olsun yanından ayırmıyor. İrem Derici hastanede yattığı dönemlerde sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımlarda bazı konserlerinde iptal edildiği ifade edilmişti.

BURSA’DAKİ KONSERE İPTAL

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Bursa’da vereceği konserin iptal edilmesini hayranlarını oldukça üzmüştü. Ardından Bursa Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada ise şarkıcının sosyal medya hesabından Bursaspor’a küfür edildiği iddia edilmiş ve Derici’nin hayranları ise bu duruma tepki göstermesinden sonra konserin iptal edilmesine karar vermişti.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Murat Gürel
İstanbul'da doğdum. Kodlama, spor ve teknoloji konularına ilgi duyuyorum. Yenilikleri keşfederek, yeni bilgiler öğrenmek vazgeçilmezlerim arasında bulunuyor. Ayrıca kitap okumayı ve gündemi takip etmeyi seviyorum.
Yorum Yaz