Hadise'nin annesi intihara teşebbüs etti iddiası - Etiket Haber

Hadise’nin annesi intihara teşebbüs etti iddiası

35 defa okundu kategorisinde, 28 Tem 2018 - 13:48 tarihinde yayınlandı
Hadise’nin annesi intihara teşebbüs etti iddiası

Anne Gülnihal Açıkgöz’ün intihara kalkışmasından sonra Hadise’de olaya neden olan kız kardeşleri ile bağlarını tamamen kopardı.

Türk popunun sevilen isimlerinden Hadise kız kardeşi ile tüm bağlarını koparma kararı aldı. Annesi Gülnihal Açıkgöz’ün intihara teşebbüs etmesi sonrasında harekete geçen Hadise, stilisti olan kız kardeşi Derya Açıkgöz ile yollarını tamamen ayırdı.

Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz’ün intihara teşebbüs etmesi ortalığın karışmasına neden oldu. Anne intihardan hemen önce yazdığı mektubunda kızlarına para bulabilmek adına kendisini unuttuğundan bahsetmişti. Hadise’nin baş danışmanı ise intihar olayından sonra buna “Gıda zehirlenmesi” demesi ise şaşkınlık yaratmıştı. Ancak modacı Nur Yerlitaş ise olayın bir intihar girişimi olduğunu iddia etmişti. Hadise’de sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada Yerlitaş’a sert tepki göstererek özel hayatına karışılmasına çok kızmıştı.

Anne’den Sitem

Anne Açıkgöz’ün intihar girişimi aileyi paramparça ederken Hadise de bazı önemli kararlar aldı. Ablası Hülya Açıkgöz ile yollarını ayırma kararı alan Hadise bundan sonra da stilisti olan kız kardeşi Derya Açıkgöz’ün de işine son verdi. Kızlarına para bulabilmek için kendisini unuttuğu iddia edilen anne Açıkgöz’ün bundan sonra Hadise ile beraber kalacağı da ifade edildi.

Anne Açıkgöz, geçtiğimiz günler içerisinde ilaç içerek intihara kalkışmış ve bıraktığı mektubunda da kızlarına dert yanmıştı. Mektupta, “Aranızdaki para sorunlarından dolayı artık çok bunaldım.” sözleri dikkatleri çekmişti. Yaşanan tatsız olayların hemen ardından Hadise de bazı kritik kararlar alarak kız kardeşleri ile olan bağlarını tamamen kopardı.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Murat Gürel
İstanbul'da doğdum. Kodlama, spor ve teknoloji konularına ilgi duyuyorum. Yenilikleri keşfederek, yeni bilgiler öğrenmek vazgeçilmezlerim arasında bulunuyor. Ayrıca kitap okumayı ve gündemi takip etmeyi seviyorum.
Yorum Yaz