Hadise ile Dodan Özer arasında aşk iddiası - Etiket Haber

Hadise ile Dodan Özer arasında aşk iddiası

143 defa okundu kategorisinde, 31 Eki 2017 - 13:26 tarihinde yayınlandı
Hadise ile Dodan Özer arasında aşk iddiası

Geçen sezonun O Ses Türkiye birincisi Dodan özer ile ünlü şarkıcı Hadise’nin aşk yaşadıkları iddia edildi. Güzel şarkıcı son olarak sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafında Dodan’ı işaret edince magazin gündemi bir anda değişti.

O Ses Türkiye jürisi güzel şarkıcı Hadise’nin yeni aşk yaşadığı isim gündeme geldi. Uzun zamandır aşk hayatında kimseye yer vermeyen Hadise’nin O Ses Türkiye’nin yarışmacılarından Dodan Özer ile aşk yaşadığı iddia edildi.

O Ses Türkiye’de geçen yıl şampiyon olan Dodan Özer ile ünlü şarkıcı Hadise’nin aşk yaşadığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü. Hadise daha önceki açıklamalarında henüz kalbini fethedecek birini bulamadığını söylemiş ve yalnızlıktan şikayetçi olmuştu.

Ancak Hadise kısa bir süre öncesinde sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafında yeni yaşadığı aşkının sırlarını da ön plana çıkarmış oldu. Hadise’nin üzerine titrediği ve vazgeçmem dediğini kişinin Dodan Özer olduğu iddia edildi.

O Ses Türkiye’de geçen yıl birinci olarak tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Dodan Özer’in Hadise ile arasındaki yakınlaşmanın henüz ne derece olduğu binmezken sanatçı hakkında çıkan aşk dedikodularının ne zaman yanıtlanacağı ise henüz kesin olarak bilinmiyor.

HAKAN SABANCI İLE TATİL

Güzel şarkıcı Hadise, jüri olduğu dönemler içerisinde O Ses Türkiye yarışmasında her zaman Dodan’ı desteklediğini belirtmiş ve O’na sahip çıkmıştı. Hadise’nin adı bir süre önce de ünlü isimlerden Hakan Sabancı ile anılmış ve ikilinin aşk yaşadıkları ifade edilmişti.

Aralık ayı içerisinde Karaköy’deki Drone Club’da Hadise ile vakit geçiren Sabancı, 26. yaş gününde katılan Hadise’yle birlikte DJ’lik yaparak Tarkan’ın ünlü şarkısı Ölürüm Sana’yı seslendirerek zirvede yer almıştı. Çiftin daha sonra ise Miami’ye giderek tatil yaptığı haberleri de gündem olmuştu.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Murat Gürel
İstanbul'da doğdum. Kodlama, spor ve teknoloji konularına ilgi duyuyorum. Yenilikleri keşfederek, yeni bilgiler öğrenmek vazgeçilmezlerim arasında bulunuyor. Ayrıca kitap okumayı ve gündemi takip etmeyi seviyorum.
Yorum Yaz