Gülben Ergen otel odasında basıldığı haberlerine avukattan yalanlama - Etiket Haber

Gülben Ergen otel odasında basıldığı haberlerine avukattan yalanlama

227 defa okundu kategorisinde, 04 Kas 2017 - 23:41 tarihinde yayınlandı
Gülben Ergen otel odasında basıldığı haberlerine avukattan yalanlama

Gülben Ergen ile Erhan Çelik arasında yaşananların ardından otel odasında basıldığı iddiaları sonrasında gerçekler gün yüzüne çıkmaya başladı. Ergen’in mesajlaştığı kişinin emniyet mensubu değil aslında Çelik’in asistanı olduğu ifade edildi.

Eski eşi Gülben Ergen’in Hakan Uzan ile otel odasında basıldığı iddialarının ardında Erhan Çelik belirdi. Delil olarak gösterilen yazışmaların Ergen ile emniyet mensubunun arasında değil Çelik’in asistan ağabeyi olduğu ifade edildi.

Güben Ergen’le otel odasında basıldığı iddiaları sonrasında Hakan Uzan sessizliğini korurken o gizli şahsın emniyet görevlisi olmadığı aslında arkasında sanatçının eski eşinin asistanının kardeşi olduğu belirtildi.

Yeşim Salkım daha öncesinde 27 Eylül tarihinde Beyaz TV kanalındaki açıklamasında, “Gülben otel baskınında o dönem eşim Hakan Uzan ile birlikte uygunsuz bir şekilde rehin alındı” iddiasında bulunarak magazin gündeminde geniş yer bulmuştu.

OTEL ODASINDAKİ MESAJLAŞMALAR DELİL OLDU

İddiaların hemen ardından bugün basın ile birlikte gizli telefon kayıtlarının görselleri paylaşıldı. Mesajlaşmalarda Ergen’in mesaj yazdığı kişinin emniyet mensubu olduğu söylenerek otel odası baskını delil olarak mahkemeye sunuldu.

Çıkan iddiaların hemen ardından Ergen’in avukatı bir açıklamada bulunarak yazışmaların devamını yayınlayarak o şahsın aslında Çelik’in asistanının kardeşi olduğunu söyledi. Avukat açıklamasında, “Bu iddialar tamamen asılsızdır. Müvekkilim adına bu kadar çirkin iftiraların atılması sonrasında sessiz kalmayı tercihe edemedik. Şahsım ve müvekkilim adına hakaret ve tehdide varan mesajların yayınlanması hukuka tamamen aykırıdır.” ifadelerine yer verdi.

ERGEN’İN AVUKATINDAN YALANLAMA

Avukat açıklamasının devamında, “Şunu belirtmek isteriz ki bu hikayenin daha da devamı vardır. Bu yayınlanan haberler sonrasında müvekkilim kısa bir zaman içerisinde basının karşısına çıkarak aleyhinde yer alan çirkin iddialara yanıt verecektir. Ancak yapılan algı operasyonunun da farkındayız.” şeklinde konuştu.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Murat Gürel
İstanbul'da doğdum. Kodlama, spor ve teknoloji konularına ilgi duyuyorum. Yenilikleri keşfederek, yeni bilgiler öğrenmek vazgeçilmezlerim arasında bulunuyor. Ayrıca kitap okumayı ve gündemi takip etmeyi seviyorum.
Yorum Yaz