Fikret Orman'dan Ronaldo sürprizi - Etiket Haber

Fikret Orman’dan Ronaldo sürprizi

124 defa okundu kategorisinde, 15 Mar 2018 - 15:30 tarihinde yayınlandı
Fikret Orman’dan Ronaldo sürprizi

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ilerleyen yıllarda Portekizli yıldız Ronaldo’nun da siyah beyazlı formayı giyebileceğini iddia etti.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman Portekizli yıldız Ronaldo hakkında bomba açıklamalarda bulundu. Ronaldo’nun siyah beyazlı takımda oynamak istediğini söyleyen Başkan Fikret Orman bunun belki de bir gün gerçekleşebileceğini sözlerine ekledi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman katıldığı bir televizyon programında gündeme dair çarpıcı açıklamalar yaptı. Siyah beyazlı takımın başkanı olarak halen görevinin başında olduğunu söyleyen Fikret Orman ideallerine kavuşmak için her geçen gün daha çok çalıştıklarını ifade etti. Dünya çapında siyah beyazlı taraftarların sayısını 100 milyon yapmak istediklerini belirten Fikret Orman, Ronaldo konusuna da değinmeden geçemedi.

Ronaldo Gelmek İstiyor

Süper Lig’in dünya seviyesinde izlenen bir aktivite haline getirmek için bütün takımların birlik olması gerektiğinin altını çizen Fikret Orman bunun için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını kaydetti. Fikret Orman, “Şu anda takımımızın istenen seviyeye geldiğini söylemek için henüz çok daha erken. Epeyce ilerledik ama olmak istediğimiz yerde henüz değiliz. Beşiktaş’ı dünya çapında ünlü bir kulüp haline getirmek için çabalıyoruz. Ancak iyi şeyler yaptığımızı söyleyebiliriz. Bizler skorsal başarılardan çok sportif başarılarla ilgileniyoruz. Bütün işimiz siyah beyazlı taraftarları mutlu etmek. Bunu şu anda başardığımızı söylemek mümkün.”

“Come To Beşiktaş sloganı ile dünyada nam saldık. İlk etapta buna Pepe ile başladık ve yolumuza daha sonra başka oyuncularda çıktı. Ronaldo’nun takım arkadaşları Pepe ve Quaresma’da bizde. Bir gün belki de Allah kısmet ederse Ronaldo’da bizde olabilir.” şeklinde konuştu.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Tuğçe Gürel
24 yaşında. Teknolojiyi yakından takip etmekten, hayvanları sevmekten, fantastik kitaplar okumaktan ve içerik oluşturmaktan zevk alan, has Ankaralı.
Yorum Yaz