Fikret Orman: Önceliğimiz orta saha - Etiket Haber

Fikret Orman: Önceliğimiz orta saha

26 defa okundu kategorisinde, 01 Ağu 2018 - 16:00 tarihinde yayınlandı
Fikret Orman: Önceliğimiz orta saha

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman yeni transferlerin imza töreninde çarpıcı açıklamalar yaptı ve önceliklerinin ofansif orta saha olduğunu söyledi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman gündeme dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yeni transferlerin imza töreninde kameralar karşısına geçen Orman, futboldaki havanın çok iyi olduğuna işaret ederek bunu Ali Koç’a borçlu olduklarını ifade etti.

Siyah beyazlıların yeni transferleri Enzo Roco, Umut Nayir, Dorukhan Toköz ve Güven Yalçın adlı oyuncular Başkan Fikret Orman ile birlikte imza töreninde bir araya geldiler. İmza töreninde konuşan Başkan Orman gündeme dair çarpıcı açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe’de Ali Koç’un başkan seçilmesinden dolayı oldukça mutlu olduklarını belirten Orman, futbolda değişimin her zaman şart olduğuna dikkat çekti. Orman, “Son 2-3 senedir Başakşehir ile birlikte sıkı bir rekabetin içerisindeyiz. Ancak onlarla kişisel bir bağımız bulunmuyor. Son olarak da geçen sezon Galatasaray şampiyon oldu. Onları da tebrik etmek lazım. Onlarla da bir münakaşamız olmadı. Futbolda ortam oldukça iyi diyebilirim. Ali Koç’un başkan seçilmesinden dolayı da oldukça mutluyuz. Kendisine teşekkür ederim.”

Tolga’da İyi Kaleci

“Beşiktaşlı oyuncular için alıcı çıkınca kendileri hiçbir şekilde tutmak istemeyiz. Bazılarını da biz istemiyoruz ama onlara da alıcı çıkmıyor. Fabri ise hayallerini gerçekleştirmek için gitti. Cenk Tosun’da öyleydi. Medyada bir çok haber çıkıyor ama çoğu asılsız ve sadece iddia. Biz işimize bakarız.”

“Transferde önceliğimiz ofansif orta saha olacak. Onun dışında biraz daha vaktimiz bulunuyor. Satamadan kesinlikle transfer yapmayacağız. Tolga’da müthiş bir kaleci. Üstelik Fabri’den daha iyi. Bir maçta şanssızlık yaşadı diye yerden yere vurmak anlamsız.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Tuğçe Gürel
24 yaşında. Teknolojiyi yakından takip etmekten, hayvanları sevmekten, fantastik kitaplar okumaktan ve içerik oluşturmaktan zevk alan, has Ankaralı.
Yorum Yaz