reklam
reklam
REKLAM

FIFA Başkanı’ndan Rusya’ya tam not

12 defa okundu kategorisinde, 13 Tem 2018 - 17:31 tarihinde yayınlandı
FIFA Başkanı’ndan Rusya’ya tam not

FIFA Başkanı Gianni Infantino, Rusya’da düzenlenen 2018 Dünya Kupası organizasyonuna tam not verdi.

Rusya’da düzenlenen 2018 Dünya Kupası ile ilgili konuşan FIFA Başkanı Gianni Infantino, tüm zamanların en iyi organizasyonunun bu sene yapıldığını söyleyerek herkese sonsuz teşekkürlerini iletti. Infantino, “Rusya’da düzenlenecek olan turnuva tüm zamanların en iyisi oldu.” dedi.

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) Başkanı Gianni Infantino, Rusya’da düzenlenen 2018 Dünya Kupası ile ilgili olarak, “Organizasyona destek veren ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Gerçekten de tüm zamanların en iyi Dünya Kupası organizasyonu olduğunu söyleyebilirim.” sözlerine yer verdi. Hırvatistan ile Fransa arasında oynanacak olan final maçı öncesinde Luzhniki Stadı’nda bir basın toplantısı tertip eden Gianni Infantino, tüm yetkililere teşekkür etti.

Rusya Gerçekten Başarılı

FIFA Başkanı Infantino, 2018 Dünya Kupası ile ilgili olarak Rusya’da tertip edilen organizasyonun oldukça başarılı olduğunun altını çizdi. En başta Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin olmak üzere organizasyona katılan komiteye teşekkürlerini ileten Infantino, “Rusya’da Dünya Kupası organizasyonu inanılmaz bir başarıyı da beraberinde getirdi. Final maçına 2 gün kala hala aynı ciddiyette devam eden hazırlıklar için herkese teşekkür ediyorum. Burada yaşanana duygular gerçekten de mükemmel ötesi. Bu ortamı yaratan herkes ileri ki yıllar için unutulmazlar arasına girecektir. Rusya için bir futbol ülkesi demek gerçekten de yanıltıcı bir ifade olamaz.” ifadelerini kullandı.

Katar’da düzenlenecek olan Dünya Kupası öncesinde çok iyi sinyaller verildiğini belirten Infantino, kış ayındaki turnuva için çalışmaların başladığını iletti.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Tuğçe Gürel
24 yaşında. Teknolojiyi yakından takip etmekten, hayvanları sevmekten, fantastik kitaplar okumaktan ve içerik oluşturmaktan zevk alan, has Ankaralı.
Yorum Yaz