Erdoğan kendisini alkışlayan 2. Ordu Komutanı'na sahip çıktı! - Etiket Haber

Erdoğan kendisini alkışlayan 2. Ordu Komutanı’na sahip çıktı!

38 defa okundu kategorisinde, 02 Haz 2018 - 17:17 tarihinde yayınlandı
Erdoğan kendisini alkışlayan 2. Ordu Komutanı’na sahip çıktı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisini alkışlayan 2. Ordu Komutanı İsmail Metin Temel’i sahiplenerek Muharrem İnce’ye sert çıktı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine alkış tutan 2. Ordu Komutanı İsmail Metin Temel için övgü dolu sözler sarf ederken CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’yi sert bir dille eleştirdi. Erdoğan, “Bu millet sana bu fırsatı asla vermeyecek. O apoletleri sökemezsin.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisini alkışlayan 2. Ordu Komutanı İsmail Metin Temel’a sahip çıktı. Erdoğan, Bu millet sana o apoletleri sökme fırsatını asla vermeyecektir.” ifadelerini kullandı.

Erdoğan, “Kahraman komutan İsmail Metin Temel Paşamıza bu saldırı sebebidir. Sebebi de ne biliyor musunuz? İkinci Ordu Malatya’dadır. Ben de gittiğimde bir iftar düzenlendi. Malatya’da şahsım adına düzenlenen bu iftara katılan komutanımızın katılmasından Sayın İnce rahatsız olmuş. Nasıl olur da katılabilirmiş. Haddini bazen öyle aşıyor ki buna ben bile mani olamıyorum.”

Erdoğan’dan Sert Çıkış

Sözlerinin devamında İnce’yi eleştirmeye devam eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bizim Metin Temel paşamız ile terörle mücadele ve Zeytin Dalı Harekatımızdan bazı hukuklarımız bulunuyor. Millet sana o apoletleri sökme şansını asla vermeyecektir. Seni sandığa öyle bir gömecekler ki neye uğradığını şaşıracaksın. CHP Genel Başkanlığı’na yarışacak gücü bile kendinde asla bulamazsın. Bunu sakın unutma.”

“Bunun genel başkanı da böyle. Bazen haddini aşan açıklamalar yapıyor. Bunlar bizim kahraman askerlerimiz. Akıllarınca intikam peşinde koşuyorlar. Bunlara laf anlatma zor.” ifadelerine yer verdi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Tuğçe Gürel
24 yaşında. Teknolojiyi yakından takip etmekten, hayvanları sevmekten, fantastik kitaplar okumaktan ve içerik oluşturmaktan zevk alan, has Ankaralı.
Yorum Yaz