Emre Belözoğlu kariyerini noktalıyor - Etiket Haber

Emre Belözoğlu kariyerini noktalıyor

24 defa okundu kategorisinde, 18 Tem 2018 - 12:24 tarihinde yayınlandı
Emre Belözoğlu kariyerini noktalıyor

Başakşehir oyuncusu Emre Belözoğlu sezon sonunda futbol kariyerini sonlandıracağını belirtti.

Medipol Başakşehir forması giyen Emre Belözoğlu, futbol hayatı ile ilgili olarak bazı açıklamalarda bulundu. Takımının Avusturya kampında kendisi hakkında açıklamalarda bulunan Belözoğlu sezon sonunda kariyerini noktalayabileceğini söyledi.

Başakşehir’de forma giyen tecrübeli oyuncu Emre Belözoğlu, sezon sonunda kariyerini sonlandırabileceğini ifade etti. Yeni sezon öncesinde oldukça umutlu olduklarını belirten Belözoğlu geçen sezon son maçlarda oldukça etkisiz olduklarını ancak bu sezon hatalardan ders çıkaracaklarını belirtti.

Emre Belözoğlu, “Trabzonspor’un bir an önce artık özüne dönmesi gerekiyor. Bu benim hiçbir zaman haddim değil ama bordo mavililer alt yapısında çıkardıkları oyuncularla her zaman ön planda kalmayı başarmışlardır. Trabzon’dan çıkan efsane oyuncuları hepimiz zaten biliyoruz. Bunun yeniden gerçekleşmesi gerekiyor.”

Sezon Sonunda Bırakacağım

“Beni zamanında ıslıklayan herkes hata yaptığını zaten biliyor. Şu bilinmelidir ki her zaman iyi futbolcular ıslıklanır. Ancak bu tür olaylara benim motivasyonumu asla düşüremez. Aksine beni kamçılar. Galatasaray geçen sezon kendi evinde hiç maç kaybetmedi. Bunun nedeni ise sarı kırmızılı taraftarlardı. Bizim bu konuda pek iyi olduğumuz söylenemez. Şampiyon olabilirdik ama olmadı.”

“Genç futbolculara benim de tavsiyelerim olacak. Cumhurbaşkanımız Erdoğan futbol için gerçekten de büyük bir şans. Kendi öz değerlerimiz artık Avrupa’ya açılmalı. Bu ülkemize her zaman katkı sağlayacaktır. Sezon sonunda ise kariyerimi noktalamayı düşünüyorum.” dedi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Tuğçe Gürel
24 yaşında. Teknolojiyi yakından takip etmekten, hayvanları sevmekten, fantastik kitaplar okumaktan ve içerik oluşturmaktan zevk alan, has Ankaralı.
Yorum Yaz