Devlet Bahçeli'den terör örgütü PKK'ya büyük tepki - Etiket Haber

Devlet Bahçeli’den terör örgütü PKK’ya büyük tepki

18 defa okundu kategorisinde, 02 Ağu 2018 - 20:20 tarihinde yayınlandı
Devlet Bahçeli’den terör örgütü PKK’ya büyük tepki

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yüksekova’da terör örgütü PKK tarafından şehit edilen anne ve bebeği için açıklamalarda bulundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, hain terör örgütü PKK tarafından vahşice öldürülen anne ve bebeği için yaptığı ilk açıklamasında, “Hainlere asla taviz vermeyeceğiz. Bebek katillerine hiçbir zaman hoşgörü ile yaklaşmayacağız. Şerefsiz olanlara fitne ve ihanetlerinin hesabını soracağız.” dedi.

MHP lideri Devlet Bahçeli, terör örgütü PKK tarafından Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde şehit edilen anne Nurcan Karakaya ve 11 aylık bebeği için “Bu olay çok üzücü bir durumdur. Hem Nurcan Karakaya hem de kundaktaki 11 aylık yavrusu hain terör örgütü PKK tarafından katledilmişlerdir. Bu bir katliam olarak kalacaktır. Bu işlenen bir insanlık suçudur. Karşımızda yer alan tablo sözün bittiğini işaret eder. Bahanelerin arkasına asla sığınılmamalıdır.” dedi.

PKK Bir Terör Örgütüdür

Devlet Bahçeli, “İnsanım diyen herkes bu vicdan muhasebesini mutlaka yapmalıdır. Hakkari Yüksekova’da yaşananlar bir insanlık dramıdır. Döktüğü kanlar içerisinde beslenen hain terör örgütü PKK’nın işlediği bir cinayettir. Kahraman Astsubay Çavuşumuz Serkan Karakaya’yı ziyaret eden anne ve bebeği şehit olmuştur. Anne ve bebeği hainlerin alçakça saldırısı sonrasında şehit mertebesine ulaşmışlardır. Bu caniler asla insanlıktan nasiplerini almamışlardır. PKK bir bebek katilidir. Anaların her zaman can düşmanıdır.”

“Pek çok bebeğimiz bu hainlerin saldırısı sonrasında şehit olmuştur. Pek çok savunmasız ve masum insanımızda katledilmiştir. Ancak terör örgütü PKK ile mücadelemiz asla bitmeyecektir. Kanımızın son damlasına kadar onlarla mücadelemize yılmadan devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Tuğçe Gürel
24 yaşında. Teknolojiyi yakından takip etmekten, hayvanları sevmekten, fantastik kitaplar okumaktan ve içerik oluşturmaktan zevk alan, has Ankaralı.
Yorum Yaz