Demet Akalın kaza yaptı - Etiket Haber

Demet Akalın kaza yaptı

18 defa okundu kategorisinde, 27 Tem 2018 - 14:50 tarihinde yayınlandı
Demet Akalın kaza yaptı

Şarkıcı Demet Akalın, yakın arkadaşı olan Fatih Ürek’in dinlemeye giderken kendi aracı ile kaza geçirdi.

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Demet Akalın kaza yaptı. Yakın arkadaşı olan Fatih Ürek’i dinlemeye giderken yolda kaza yapan Akalın’ın sağlık durumunun ise iyi olduğu kaydedildi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, İstanbul’da sanat.i arkadaşı Fatih Ürek’i dinlemeye giderken otomobili ile ufak bir kaza yaptı. Seyir halinde iken karşıdan gelmekte olan ve kendisini sıkıştırdığı araç yüzünden cipini bir evin kapısına sürttüğü belirlendi. Akalın, “Gerçekten de çok korktum diyebilirim. Hala titriyorum. Dizlerimin bile bağı çözüldü.” diyerek olayın şokunu üzerinden atmaya çalıştı.

Çok Korktum

Demet Akalın, “Vallahi de çok korktum. Karşıdan gelen otomobilin beni sıkıştırdığını fark ettim ama yapacak bir şeyim yoktu. Paniğe kapıldım. Sonunda bir evin kapısına çarpmak zorunda kaldım. Özür dilerim.” dedi. Yaşanan kazanın ardından aracının çizilen kapısını gazetecilere gösteren Akalın, “Rabbim daha beterinden bizleri korusun.” diyerek nazar değdiğini söyledi.

Eşi Okan Kurt’un iş yerine gelen haciz işlemleri ile de oldukça zor günler geçiren Demet Akalın, “Benim eşimle olan mal varlığım tamamen ayrı. Daha öncesinde biz öyle anlaşmıştık. Baya zor günler geçirdiğimizi söyleyebilirim. Eşimin sadece borcu var. öyle ufak bir şey de değil. Allah kolaylık versin. Ödemeye çalışıyorlar. Psikolojik olarak hepimizin etkilendiğini söyleyebiliriz. Şimdiler de az da olsa iyiyiz.” ifadelerine yer verdi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Özkan Öner
24 yaşında PHP uzmanı. Teknoloji yazıları ve web siteleri ile oldukça yakından ilgileniyorum.
Yorum Yaz