Çok konuşulan o isim Survivor 2018'de - Etiket Haber

Çok konuşulan o isim Survivor 2018’de

144 defa okundu kategorisinde, 27 Kas 2017 - 22:57 tarihinde yayınlandı
Çok konuşulan o isim Survivor 2018’de

Survivor All Star 2018 yarışmasına iki sürpriz ismin daha dahil olduğu iddia edildi. Bu isimler arasında Nihat Doğan ile Ümit Karan’ın isimleri yer alıyor.

TV8 ekranlarında 10 Şubat Cumartesi günü başlayacak olan Survivor All Star yarışmasına iki yeni isim daha dahil oldu. Acun Ilıcalı tarafından yakın zamanda açıklanacak Survivor 2018 yarışması kadrosuna Nihat Doğan ile Ümit Karan da dahil edildiği iddia edildi.

Yayınlandığı sezonlarda büyük reyting rekorları kıran Survivor 2018 yarışmasının kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başlıyor. Daha önce Acun Ilıcalı tarafından açıklanan Survivor yarışmasının kadrosuna iki yeni ismin daha dahil edildiği ifade ediliyor.

Bu isimler arasında bir zamanlar bu yarışmada boy gösteren Nihat Doğan ile eski Galatasaraylı oyuncu Ümit Karan’ın da olduğu belirtiliyor. TV8 kanalı sahibi Acun Ilıcalı daha öncesinde Survivor All Star 2018 yarışmasında yer alacak bazı isimleri sosyal medya hesabı üzerinden açıklamıştı.

Acun Ilıcalı’nın açıkladığı Survivor 2018 kadrosunda şu ana kadar belli olan isimler arasında; Hilmicem İntepe, Adem Kılıççı, Hakan Hatipoğlu, Murat Ceylan, Cumali Akgül, Turabi Çamkıran, Sema Aydemir, Nagihan Karadere, Merve Aydın yer aldı.

Nagihan Karadere İddialı

Survivor 2018 yarışmasında yer alacak isimlerden biri olan Nagihan Karadere ise bu sezon başarılı olacağına inandığını dile getirdi. Bir TV programında boy gösteren ünlü yarışmacı Karadere diğer adaylara meydan okuyarak, “Gelecekleri varsa görecekleri de vardır.” diyerek mesaj gönderdi.

Acun Ilıcalı tarafından açıklanan Survivor kadrosunda yer alan Karadere, sosyal medyadan takipçileri ile mesajlaşmaya da devam etti. Survivor yarışması daha önceden açıklandığı gibi 10 Şubat 2018 Cumartesi günü TV8 ekranlarında sezona merhaba diyecek.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Murat Gürel
İstanbul'da doğdum. Kodlama, spor ve teknoloji konularına ilgi duyuyorum. Yenilikleri keşfederek, yeni bilgiler öğrenmek vazgeçilmezlerim arasında bulunuyor. Ayrıca kitap okumayı ve gündemi takip etmeyi seviyorum.
Yorum Yaz