Benfica'dan Abdülkadir Ömür için 20 milyon Euro - Etiket Haber

Benfica’dan Abdülkadir Ömür için 20 milyon Euro

30 defa okundu kategorisinde, 19 Tem 2018 - 20:01 tarihinde yayınlandı
Benfica’dan Abdülkadir Ömür için 20 milyon Euro

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu genç oyuncuları Abdülkadir Ömür için Benfica’dan gelen teklifi az bulduklarını söyledi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, genç oyuncuları Abdülkadir Ömür için gelen teklifler karşısında nasıl bir tavır takındıklarını söyledi. Şu ana kadar gelen tekliflerden hiçbirisini beğenmediklerini belirten Ağaoğlu oyuncuyu satmak istemediklerini belirtti.

Trabzonspor alt yapısından yetişen genç oyuncu Abdülkadir Ömür, Avrupa kulüplerini peşinden koşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezonlarda ortaya koyduğu performans ile parmak ısırtan Ömür için pek çok kulüp adeta sırada bekliyor. Abdülkadir Ömür için transfer teklifleri peş peşe gelirken Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, TRT Spor kanalında bazı açıklamalarda bulundu.

Teklif Oldukça Az

Son olarak Benfica’dan gelen teklifi de reddettiklerini belirten Ağaoğlu, Abdülkadir Ömür’ün yanı sıra Yusuf Yazıcı için de tekliflerin geldiğini ifade etti. Şu ana kadara gelen tekliflerde oyuncuların piyasa değerinin çok altında rakamlar öne çıktığını belirtti. Benfica’dan gelen teklif hakkında detayları söyleyen Ağaoğlu, “Benfica son olarak Abdülkadir Ömür için 14’ü peşin olmak şartıyla 20 milyon Euro değerinde bir teklif sundu ancak biz kabul etmedik. Kalan rakam için de bize oyuncu önerdiler ama bunu aza bulduk.” dedi.

Trabzonspor alt yapısından gelecek yıllarda da iyi oyuncuların çıkabileceğini işaret eden Ahmet Ağaoğlu, transfer çalışmaları konusunda çalışmalarına devam ettiklerini belirtti. Ağaoğlu, “Kimsenin tahmin etmediği oyunculara inanılmaz teklifler geliyor. Bazı oyuncular için bu rakamlar çok üst seviyelerde kalıyor. Şu anda 3 futbolcu ile görüşme halindeyiz. Trabzonspor için hangisi daha iyi olursa onunla anlaşacağız.” ifadelerini kullandı.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Tuğçe Gürel
24 yaşında. Teknolojiyi yakından takip etmekten, hayvanları sevmekten, fantastik kitaplar okumaktan ve içerik oluşturmaktan zevk alan, has Ankaralı.
Yorum Yaz