Bahçeli'den Mısır saldırısına yönelik açıklama - Etiket Haber

Bahçeli’den Mısır saldırısına yönelik açıklama

138 defa okundu kategorisinde, 24 Kas 2017 - 22:05 tarihinde yayınlandı
Bahçeli’den Mısır saldırısına yönelik açıklama

MHP lideri Devlet Bahçeli, Mısır’da bir camide gerçekleşen terör saldırısına yönelik sosyal medya hesabı üzerinden kınama mesajı yayımladı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Mısır’daki bir camiiye yönelik gerçekleştirilen hain terör saldırısını kınadığını belirten açıklamalarda bulundu. Mısır’da gerçekleştirilen cami saldırısının bütün müslümanlara yönelik yapıldığına dikkat çeken Bahçeli, kendine ait sosyal medya hesabı üstünden saldırıyı kınadığını açıklayan bir yazı yayımladı.

Bahçeli’den Mısır’daki Terör Saldırısını Kınama

Bahçeli yayımladığı yazıda Mısır’a bağlı El Ariş kentinin batısında kalan bir camiye yönelik yapılan terör saldırısında en az 235 kişinin hayatını kaybettiğini belirterek, yaralı sayısınında 120 olduğunu dile getirdi. Yapılan saldırının vahşet olduğuna dikkatleri çeken Bahçeli, bu saldırıyı lanetlemenin bütün insanlar için bir görev olduğunun altını çizdi. Hayatlarını kaybeden Mısırlı vatandaşlara rahmet dileyen Bahçeli, hayatını kaybedenlerin yakınlarına ise başsağlığı dileklerini iletti.

Masum insanların canına kast etmenin ne çeşit bir bahanesi olduğunu soran Bahçeli, Mehmet Akif Ersoy’un söylediği bir sözden de kesitler paylaştı.

Bahçeli : Tuzakları Başlarına Yıkılacak!

Bahçeli yaptığı paylaşımda “İnsanlıktan nasibini almamış işbirlikçiler ve canilerin önüne geçmek ve emelleriyle beraber bedenlerini de tepelemek helali hakkımızdır. Zamanın akmasıyla beraber bazı insanlar hatalarıyla yüzleşir. Bu insanlara saygı duyulabilir, bu insanlar saygıyı hak eder. Fakat bu zaman zarfında daha çok yüzsüzleşenler de bulunmaktadır. Ben inanıyorum ve iman ediyorum ki Allah bunların tuzaklarını başlarına yıkacaktır.

Öğretmenler Günü Mesajı

Son olarak bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım öğretmenler gününü kutluyorum ve bütün öğretmenlerimize başarılı, sorunsuz bir ömür diliyorum. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’e ve bütün şehit öğretmenlerimize de Allah’tan rahmet diliyorum. Milletimizin kurtuluşu öğretmenlerin elindedir. Bütün öğretmenlerimizden Allah razı olsun.” sözlerine yer verdi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yeşim Erdinç
İstanbul'da yaşıyorum. 3 yıldır Google News'e kayıtlı sitelerde haber editörlüğü yapıyorum.
Yorum Yaz