Aysun Kayacı'nın babası öldü iddiası - Etiket Haber

Aysun Kayacı’nın babası öldü iddiası

122 defa okundu kategorisinde, 30 Oca 2018 - 22:24 tarihinde yayınlandı
Aysun Kayacı’nın babası öldü iddiası

Adana’nın Çukurova ilçesinde sokakta bir çadırda yaşam mücadelesi veren ve Aysun Kayacı’nın babası olduğu iddia edilen Selahattin Altınöz hayatını kaybetti.

Eski mankenlerden ve oyunculardan biri olan Aysun Kayaca’nın babası olduğu iddia edilen Selahattin Altınöz’ün hayatını kaybettiği ve toprağa verildiği belirtildi. Adana’nın Çukurova ilçesinde kimsesiz bir şekilde sokakta kurduğu çadırında tek başına yaşam mücadelesi veren Selahattin Altınöz’ün son günlerde Aysun Kayacı’nın babası olduğu iddia ediliyordu.

Adana’nın Çukurova ilçesi Toros Mahallesi’nde bulunan elektrik trafosu yanında kurulan çadır içerisinde kimsesiz bir şekilde yaşam savaşı veren ve çevredeki komşularının kendisine verdiği yemekler ile açlığını kapatmaya çalışan Selahattin Altınöz son olarak dün sabah saatlerinde hareketsiz olarak yer bulununca vatandaşlar durumu hemen sağlık ekipleri ile polise bildirdi. Yapılan ihbar üzerine olay yerinde yapılan sağlık kontrollerinde Selahattin Altınöz’ün yaşamını kaybettiği anlaşıldı. Selahattin Altınöz’ün cansız bedeni daha sonrasında otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Selahattin Altınöz Toprağa Verildi

Sabah saatlerinde Adli Tıp Kurumu’nda otopsisi yapılan Selahattin Altınöz’ün cenazesi daha sonrasında eniştesi ve komşularına teslim edildi. Hayatını kaybettiği çadırın yanına getirilen Selahattin Altınöz, buradaki helallik uygulamasının sonrasında toprağa verilmek için Buruk Mezarlığı’na getirildi. Selahattin Altınöz burada gözyaşları arasında toprağa verildi.

Selahattin Altınöz’ün daha önceki iddialarda ünlü oyuncu ve eski manken Aysun Kayacı’nın babası olduğu iddiaları yayılmıştı. Çevredeki esnaflık yapan berberlerden birisi açıklamasında, “Dükkanımıza gelerek tıraş olurdu. Dışarıda tek başına kalıyordu. Komşuları olarak ona biz bakıyorduk. Herkes kendisinin Aysun Kayacı’nın babası olduğunu söylüyor.” ifadelerini kullandı.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Murat Gürel
İstanbul'da doğdum. Kodlama, spor ve teknoloji konularına ilgi duyuyorum. Yenilikleri keşfederek, yeni bilgiler öğrenmek vazgeçilmezlerim arasında bulunuyor. Ayrıca kitap okumayı ve gündemi takip etmeyi seviyorum.
Yorum Yaz