Altınordu ve Beşiktaş bir arada - Etiket Haber

Altınordu ve Beşiktaş bir arada

21 defa okundu kategorisinde, 06 Ağu 2018 - 18:45 tarihinde yayınlandı
Altınordu ve Beşiktaş bir arada

Spor Toto 1. Lig takımlarından Altınordu ve teknik heyet, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’a ziyaret etti.

Altınordu’dan Beşiktaş’a bir ziyaret gerçekleştirildi. Spor Toto 1. Lig’de mücadelesine devam eden Altınordu’da yönetim ve ekibi Fenerbahçe’nin ardından Beşiktaş’a da bir ziyarette bulundu.

Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan ve ekibi Süper Lig takımlarını ziyaret etmeye devama ediyor. Mehmet Özkan ile birlikte CEO Barış Orhunbilge ve İcra Kurulu Üyesi Ali Ergöçmez son olarak Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’a bir ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Seyit Mehmet Özkan, Başkan Fikret Orman’ın yanına gelerek ona kulübün renk ve armalarını andıran bir çerçeve hediyesinde bulundu. Orman ise buna karşılık olarak Özkan’a adını yazılı olduğu bir siyah beyazlı forma hediye etti.

Altınordu ve Beşiktaş’tan Dostluk Mesajı

Orman daha sonrasında Altınordulu heyete Vodafone Park’ın yanı sıra Beşiktaş müzesini ve efsane başkanlardan Süleyman Seba adına yapılan yeni alnı gezdirdi. Beşiktaş’ın oldukça başarılı olduğunu söyleyen Özkan, “Beşiktaş gerçekten de çok başarılı bir kulüp. Onlarda tıpkı bizim gibi yurt dışına oyuncu gönderen ender kulüplerden bir tanesi. Sayın Fikret Ormana bu konuda gerçekten de çok başarılı. Siyah beyazlılar bizim her zaman dost takımımız olmuştur. Yeni sezonda kendilerine başarılar dileriz.” dedi.

Altınordu’dan da övgü ile bahseden Orman, “Altınordu’yu uzun bir zamandır takip ediyorum. Çağlar, Cengiz, Barış ve Berke gibi yıldızları Türk ve dünya futboluna kazandırmayı başardılar. Doğru bir sistem uyguluyorlar. Dostluğumuz her daim devam edecektir.” ifadelerini kullandı.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Tuğçe Gürel
24 yaşında. Teknolojiyi yakından takip etmekten, hayvanları sevmekten, fantastik kitaplar okumaktan ve içerik oluşturmaktan zevk alan, has Ankaralı.
Yorum Yaz